Czarny Swing – Miły ATZ z klipem i preorderem nowego albumu!

n

Miły ATZ dał o sobie usłyszeć w 2019 roku. Udział w akcji Popkillera “Młode Wilki“, wydana EPka pt. “Deadline“, dołączenie do Def Jam Recordings Poland – to pozwoliło mu przebić się do świadomości słuchaczy. Już w tym roku głośno o nim było dzięki jego interpretacji “Powiedz na osiedlu“, która to powstała przy okazji premiery nowej płyty Płomienia 81 – “Szkoła 81“. W międzyczasie dostaliśmy też singiel do kawałka “Copypaste“, a dzisiaj młody raper wypuścił utwór “Czarny Swing” z jednoczesnym startem preorderu albumu o tym samym tytule.

Czarny Swing w praktyce

ATZ przyzwyczaił nas do właśnie takiej muzyki, jaką dostaliśmy w pierwszych dwóch singlach. Stylowo, grime’owo, oryginalnie. Takie też są oba wypuszczone dotychczas single i taka ma być też cała płyta. To, czego możemy się spodziewać na “Czarnym Swingu“, najlepiej przedstawia opis zamieszczony na stronie, na której możemy zamawiać płytę – milyatz.pl:

“Brzmieniowo jest to fuzja wszelkich zajawek Atezeta (od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass aż po przeróżne “cykacze”) z zajawkami producentów, z którymi czynnie współtworzył i aranżował numery. Konceptem jest flow w praktyce – z tej płyty nie dowiesz się jak żyć ale na pewno będziesz czuł, że żyjesz. “

Co, z czym i kiedy?

Preorder możemy zamawiać w dwóch wersjach. Podstawowa wersja zawiera album + wlepy i tadżer. Jest też opcja zamówienia “Czarnego Swingu” w pakiecie z “Deadline EP“, przy czym jest to jedyna szansa zdobycia fizyka tej EPki. Na stronie podana jest też tracklista, ale bez ujawniania gości, których będzie ostatecznie czterech (wliczając DJ Falcon1, który pojawił się w tytułowym kawałku). Za produkcję większości utworów odpowiada Atutowy, ale wspierają go też NOCNY, Pers, Sokos, Kuba Knap i Kieras. Domyślać się możemy, że na płycie usłyszymy KPSNa i JNRa, bo obaj zmienili zdjęcia profilowe na symbol związany z “Czarnym Swingiem“. Standardowa praktyka. Premiera płyty przewidziana jest na 29 maja. Oczywiście, zostanie wydana nakładem Def Jam Recordings Poland.


Sprawdź inne nasze aktualności!
Zamów “Czarny Swing” tutaj!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.