Kuć żelazo, póki gorące. Młody Simba wydaje mixtape

Miniaturka numeru "GOLEM" autorstwa Szpaka

Szpaku nie zatrzymuje się po premierze swojego najnowszego studyjnego albumu, jakim był “Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza” (DDZPPM), i wychodzi fanom naprzeciw z numerem “GOLEM”. Jest to zarazem zapowiedź serii luźnych kawałków wraz z klipami, która zakończy się wydaniem fizycznym tj. “Młody Simba mixtape”.

“MATI TO GOLEM”

“Golem”, czyli pierwszy numer zwiastujący mixtape Młodego Simby

Nie stanąłeś za mną tu, to nie stój nigdy za mną już
Pełen braci klub, nie chcę przypadkowych głów

– nawija Szpaku w kawałku “GOLEM”.

Po bardzo dobrym odbiorze ostatniej płyty, której premiera miała miejsce na początku kwietnia tego roku, Młody Simba nie zamierza robić sobie kolejnej przerwy od muzyki. Jak to mówią: trzeba kuć żelazo, póki gorące. “Golem” to tylko początek projektu, który jak pisze sam raper na Instagramie, powinien ukazać się już dawno. Warto zaznaczyć, że powyższy teledysk był kręcony na koncercie Simby w Gdańsku, który odbył się w ramach trasy koncertowej DDZPPM. Uczestnicy nie bez powodu dostali wcześniej komunikat z prośbą o ubranie się na czarno.

https://www.instagram.com/p/CdvZK_MMfEu/

Mateusz wydał w tym roku naprawdę dobry album, w którym zwierzył się prawdopodobnie ze wszystkiego, co mu leżało na sercu. Spora część osób zgodzi się nawet ze stwierdzeniem, że jest to najlepszy rapowy album, który się dotychczas ukazał w 2022. Co zabawne, Szpaku przewidział ten stan rzeczy już w zapowiedzi, która padła na ostatnim grudniowym “Jan Szpakowanie”. Co więcej, w końcu odwrócono kota ogonem i słuchacze odpuścili sobie trochę nagonkę na niego. Nie ma co ukrywać, że przy “Dzieci Duchy”, a szczególnie “Różowej Panterze”, na Szpaka wylało się wiadro pomyj i niesłuszna — moim zdaniem — fala hejtu. Stąd bardzo mnie cieszy, że aktualnie Młody Simba wrócił do łask.

followrap buy coffee

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.