Małach nagrał kolejny album!

n
Foto: Weronika Ławniczak/Papaya Film

Małach, czyli Bartłomiej Małachowski, ogłosił niedawno w krótkim wideo (za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych), że jego najnowsza płyta została już w całości nagrana. Tym razem raper obrał nieco inną taktykę, niż zawsze. W pierwszej kolejności postanowił ogarnąć wszystkie sprawy związane stricte z albumem, a następnie poinformować słuchaczy o samym projekcie. Jako FollowRAP niesiemy bardzo dobre wieści dla fanów Małacha, ponieważ wszystko wskazuje na to, że niedługo usłyszymy sporo nowości od jednego z dwóch członków MR Crew.

Regularność

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że co roku wychodzi coś większego od Małacha. Od 2014 roku regularnie dostajemy materiały od tego artysty. Najczęściej były to wspólne albumy z Rufuzem jako rapowy duet Małach/Rufuz. Ich ostatnia wspólna płyta pt. “Metryka” pojawiła się dwa lata temu – w 2019 roku. W 2020 dostaliśmy natomiast drugie solo od Małacha. Po świetnie przyjętym “Proverbium” przyszedł czas na “Bartka”, w którym raper postanowił się otworzyć i podzielić swoimi prywatnymi problemami oraz walką z własnymi “demonami”.

Klip do tytułowego numeru płyty “Bartek”

Trzecie solo. Czego można oczekiwać?

W tym momencie niestety wiemy niewiele. Jedynie, że w bieżącym roku (i to raczej jeszcze pierwszej połowie) możemy się spodziewać premiery trzeciej solowej płyty od Małacha. Raper na scenie działa od lat, a rzeczy w jego wykonaniu najczęściej są najwyższej jakości. Ostatnie dwie płyty przyjęły się bardzo dobrze. Szczerze? Nie widzę innej opcji, niż powtórzenie sukcesu. A i tak jest to tylko cel minimum. Małach z reguły stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a co mnie cieszy – potrafi ją z łatwością przeskoczyć.

Aktualizacja

“Obdrapany marmur” miał swoją premierę 28 kwietnia. Jest to pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Małacha pt. “BYQ”. Na numerze gościnnie udzielił się Kukon.

Obdrapany marmur

Notka prasowa: “BYQ” to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć rozliczenie Bartka z przeszłością, na nowym krążku artysta wraca całkowicie “odrodzony”. Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów, jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej “pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami – klikij dzwoneczek po lewej stronie!

Obserwuj Małacha na:
Instagramie
YouTubie

Słuchaj na Spotify:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*