Mata wysyła buziaki, preordery i bilety na koncert

młody matczak okładka

Niedawno wypuszczona “Patoreakcja” spotkała się z dużym rozgłosem, jak to zwykle bywa przy premierach, które serwuje nam Mata. Dziś dostaliśmy teledysk do singla “Kiss cam (podryw roku)”, a przy okazji zapowiedziano też premierę jego drugiego albumu – “Młody Matczak” oraz duży koncert na lotnisku Bemowo.

Mata – “Młody Matczak”

Mata w końcu oficjalnie zapowiedział premierę swojego nadchodzącego albumu. Tytuł wydawnictwa to “Młody Matczak”, a poza datą premiery nie wiemy o nim praktycznie nic. Płyta pojawi się w sprzedaży sklepowej 21 września bieżącego roku, a dotychczas poznane kawałki, które się na niej znajdą, to “Patoreakcja” i wypuszczony dzisiaj “Kiss cam (podryw roku).

Album zamawiać można na stronie SBM Label w kilku różnych wersjach. Przy okazji premiery “Młodego Matczaka” przygotowano także serię ubrań nawiązujących do albumu. Do wyboru są koszulki i bluzy w trzech wersjach kolorystycznych.

Zamów Mata – “Młody Matczak”:

Mata - Młody Matczak okładka
fot. https://www.sbmstore.pl/kategoria/mata/zestaw-mata#&gid=1&pid=2

Poradnik podrywu

Warszawski raper wypuścił dziś drugi singiel promujący jego nadchodzący album. “Kiss cam (podryw roku)” to w założeniu uroczy lovesong, pisany z perspektywy niezbyt atrakcyjnego, młodego chłopaka, który wzdycha od dłuższego czasu do urodziwej dziewczyny. Teledysk wykonany został z rozmachem, do którego przyzwyczaił nas już Mata i cały SBM Label. W główne role wcieliły się znane postacie. Obiekt westchnień Maty zagrała Young Leosia, a jego “trenera podrywu” – Michał Milowicz! Znany aktor pokazał Michałowi jak się robi te kocie ruchy i te gesty rękami.

Mata posiada kilka różnych odsłon, w których prezentuje się w kolejnych singlach czy gościnnych występach. “Kiss cam (podryw roku)” uderza raczej w te urocze i luźne klimaty, jak w “MATA MONTANA” z jego debiutanckiego albumu czy “Oh oh (lalala)”, do którego dograł się White’owi 2115.

Jedyny koncert w 2021

Przy okazji startu preorderu płyty i premiery singla, ruszała też sprzedaż biletów na koncert Maty. Będzie to świetna okazja do usłyszenia na żywo najnowszego materiału rapera, szczególnie, że ma to być jedyny jego koncert w 2021 roku.

Wydarzenie odbędzie się 2 października na lotnisku w warszawskim Bemowie. Na tym samym obiekcie wcześniej zagrali m. in. Michael Jackson czy Madonna. Bilety wyprzedają się szybko, więc radzimy się śpieszyć. Bilety możecie zamówić na dedykowanej stronie.

Mateusz Trojnar


followrap patronite

Sprawdź inne nasze aktualności!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.