Nowy singiel i preorder albumu “Reszty Nie Trzeba” od duetu Nawaj x Barto Katt już w sieci!

Dzisiejszy dzień patrząc zarówno na pogodę jak i rapowe premiery na pewno nie będzie dniem smutnym. Z prostego względu: członkowie kolektywu BUMP’12 przygotowali dla swoich słuchaczy kolejny singiel zapowiadający album “Reszty Nie Trzeba”, który objęliśmy naszym redakcyjnym patronatem! Oprócz tego duet Nawaj x Barto Katt uruchomił preorder krążka. Co warto wiedzieć o dzisiejszym singlu? Tego dowiecie się w tym artykule.

Kolejny singiel z albumu Nawaj x Barto Katt – “Reszty Nie Trzeba” już w sieci! Wystartował limitowany preorder!

Najnowszy singiel Nawaja przenosi nas wprost do wieczonych posiadówek na osiedlowym murku ze znajomymi wraz z zimnym piwkiem w ręce. Jeżeli tęsknicie za tym podziemnym vibem z lat dwutysięcznych, to trafiliście pod właściwy adres. Zdecydowanie jest to cudowna alternatywa dla obecnych trendów w mainstreamie, gdzie każdy musi wymyślać coraz dalsze cele swoich podróży i nagrywać o nich letnie przeboje. Zanikł w tym wszystkim ten osiedlowy sznyt. Fajnie znów dostać utwór, z którym każdy może się identyfikować. Wierzę, że będzie on umilaczem nie jednej nocnej eskapady.

Nawaj płynie po bicie z gracją, bawiąc się sylabizowaniem oraz odniesieniami do popkultury. Snuje leniwie swoją opowieść, która w głowie każdego z nas wywoła flashbacki do beztroskich chwil. Refren jest dobrany perfekcyjnie. Już przy drugim powtórzeniu śpiewamy go razem z autorem i wywołuje on uśmiech na naszej twarzy. Bit to klasyka gatunku. Cięty sampel, riff gitarowy i perkusja bujająca głową. W prostocie tkwi jego piękno. Bardzo podoba mi się aranżacja całego utworu.

Pytasz mnie jak oceniam? Mocne sześć na pięć! Ten utwór mnie unosi jak sen, więc nie ma co się szczypać z odsłuchami!

Preorder albumu Reszty Nie Trzeba:

Nawaj Barto Katt Jak Sen
Kliknij powyższą grafikę, aby przejść do strony preorderu albumu “Reszty Nie Trzeba” 💪🏻

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.