Nie wyszło? Masz “Drugie Podejście” – singiel duetu Nawaj x Barto Katt już w sieci.

Ekipa BUMP’12 zwiększa natarcie.

Kolektyw BUMP’12 zaczyna zagęszczać ruchy związane z tegorocznymi projektami. Ekipa ta oprócz startu preorderu albumu producenckiego Barto Katta przyszykowała coś jeszcze.
W roku 2022 otrzymamy również długo oczekiwany album duetu Nawaj x Barto Katt – Reszty Nie Trzeba LP.

Nawaj x Barto Katt – Drugie Podejście, czyli tym razem się uda.

“Drugie Podejście” stworzone przez ten duet MC/producent nakarmi wielu zgłodniałych fanów tłustego, staroszkolnego rapu.
Celne wersy Nawaja nie przyozdabiają tutaj podkładu Barto. W tym tracku wersy nie są dodatkiem, są pełnowymiarowym daniem.

Tak idą psom na rękę, że aż robią im za sikor”

#Blind: “Nawaja słucham od premiery jego EPki “Za dnia marnuje talent”. Jestem jednym z tych, którzy wiedzą kto to Nawaj i chętnie Ci o nim opowiem. To ten raper, który wciąga łaków. Tak ten, który ma łapy ujebane farbą w kieszeni. Jest jednym z nas – nocnych maruderów. Tych którzy zarywają noce z ekipą lub samotnie słuchają odbicia piłki na parkietach NBA. Jest to też wychowanek klasycznej szkoły i hołduje jej stylem. Mamy cudowne nawiązania do ojców Nowego Jorku, czy Detroit. Znajdziecie też followupy do Smarka oraz Dinali. Nasz MC z pełną swobodą płynie po bitach zalewając je słowami. Truskulowe serduszko będzie Wam bić z siłą pięści Tysona, a każdy odsłuch przyniesie Wam na myśl Walentynki. Nawaja zawsze kotem nazwę.

O Barto Katt’cie powiedziano już wszystko. Chłop się bawi rapem jak nikt inny na scenie. Czerpie garściami z Quasimoto, jednak zapomnijcie o bezrefleksyjnym kopiowaniu. Barto to oryginał i gwarantuje, że nie raz Was zaskoczy pomysłowością. Z Nawajem stawia na bardziej klasyczny repertuar bębnów. Ale jakie to są bębny! Piękna klasyka, która nigdy się nie zestarzeje.”

Nawaj x Barto Katt – Drugie Podejście – co jeszcze zaznaczyć?

Na koniec warto wspomnieć, że cały album “Reszty Nie Trzeba LP” postanowiliśmy objąć naszym redakcyjnym patronatem! Więcej szczegółów dotyczących krążka tego duetu dowiecie się już niebawem. Warto czekać na to co chłopaki wysmażyli na tym projekcie.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to
🎙️ Sprawdź Followrap Podcast

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.