Oki rozpieścił fanów na koniec 2020 – “47REMIX PACK”

Oki wrzucił o północy remix do numeru “Dla Ziomali” i zrobił tym samym niemały szum wokół swojej osoby. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaką raper dla nas przygotował. Na Spotify możecie znaleźć krótką Epkę pt. “47REMIX PACK“. Znajdziecie na niej trzy remixy do kawałków, które już doskonale znacie. Mianowicie; Siri, Dla Ziomali i Koła.

Nowy szlagier dla ziomali z osiedla

Pierwotny numer “Dla Ziomali” znalazł się na najnowszej płycie Okiego pt. “77747mixtape” (o samej płycie możecie więcej poczytać w naszej recenzji). Wówczas gościnnie udzielił się tylko Żabson.

Zapowiedź tego utworu miała miejsce już jakiś czas temu. Ze względu na ciekawych gości, oczekiwania były dość spore. Czy numer uniósł ciężar?

Oki, Wini, Sitek, Łajzol, Szpaku, Sobel – doborowe towarzystwo.

Patrząc po opiniach, jest naprawdę dobrze. Wini na hoście odwalił świetną robotę i już na samym początku wyznaczył specjalny klimat. Gościnne zwrotki ciekawe, różnorodne i po prostu dobre. Chyba nie ma się do kogo przyczepić. Gospodarz zapodał nam niezmieniony refren. Możemy tylko żałować, że nie pokusił się o dodatkowe wersy.

47REMIX PACK OUT NOW

Tylko jeden remix ujrzał światło dzienne na YouTubie. Pozostałe dwa możecie sprawdzić na Spotify.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.