Sitek przedstawia nam swój świat w nowym singlu

Provided by Facebook @Sitek71

Rok i cztery miesiące. Mniej więcej tyle musieliśmy czekać na nowe solowe ruchy od wrocławskiego rapera. Sitek wrócił, ale czy ma się dobrze?

Sitek przerwał medialną ciszę dokładnie 22 marca, publikując na swoim mediach społecznościowych krótką notkę do fanów.

Siema mordeczki wiem, ze przez jakiś czas była cisza z mojej strony, ale straciłem zajawkę na dalsze działania. Moja ostatnia płyta wyszła w trakcie pandemii przez co nie miałem nawet szansy, spotkać się z Wami na koncertach, które zawsze dawały mi najwięcej frajdy. To co obecnie dzieje się za naszą granicą powoduje, że muzyka schodzi na dalszy plan. Ostatnie tygodnie spędziłem jednak w studio nagrywając nowe kawałki i już niebawem usłyszycie coś ode mnie. Nowy numer to w pewnym sensie moje oczyszczenie, którego potrzebuje, żeby zacząć nowy rozdział.

– napisał Sitek.

Trzy dni później (w miniony piątek) do sieci trafił jego najnowszy numer pt. Mój Świat, za którego produkcję odpowiada SHDOW. Jak wskazuje sam tytuł — mamy tutaj do czynienia z refleksyjnym kawałkiem, w którym raper daje nam część swojej “prywaty”, że tak to ujmę.

We wrześniu tego roku miną dwa lata od premiery ostatniego albumu Sitka, który nosi tytuł “Nowy Vibe”. Wcześniejsza wypowiedź Adriana daje nam do zrozumienia, że do tego momentu raczej dostaniemy jeszcze coś świeżego i nowego z jego szuflady, jeśli chodzi o muzykę.

SPRAWDŹ: Chwytliwy raper – Sitek (FENOMENalnie!)

followrap patronite

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.