Siles wciąga do swojej “Głębi”. Ruszył preorder!

x product media   Towar
Siles "głębia" okładka

Po udziale w 6 edycji Młodych Wilków, Siles na moment wycofał się i długo musieliśmy czekać na jego nowe ruchy. Ciszę przerwał kawałek “Monotonia”, który równocześnie był pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu. W międzyczasie dostaliśmy jeszcze kilka singli, a wraz z wczorajszą premierą najnowszego z nich – “Między Nami” – ruszył preorder płyty “Głębia”. Premiera przewidziana jest na 15 maja 2020 roku.

Siles – chłopak z Lubaczowa!

Siles, a właściwie Norbert Sopyło, to młody raper, pochodzący z małego miasta na Podkarpaciu, któremu zresztą poświęcił cały utwór. “LBC” możemy obejrzeć i posłuchać na kanale QueQuality. Przełamując obiektywizm newsów, jest to dokładnie to samo miasto, z którego pochodzi autor tego wpisu, stąd czuję dumę, że chłopak z mojego miasta zaszedł tak daleko. Kibicuję od dawna i trzymam kciuki!

Wracamy do konkretów

Wraz z premierą singla “Między nami”, na którym gościnnie udzielił się Dister, ruszył preorder albumu “Głębia”. Według opisu na stronie sklepu jest to “zbiór zróżnicowanych utworów, który ma na celu zachęcić słuchacza do refleksji. Artysta podkreśla wagę emocji w swojej muzyce, bez których nie widzi sensu egzystencji. Zmieniający się klimat brzmień jest uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju“. A sama tytułowa głębia to czas i doświadczenia, które autor chce już zostawić za sobą. Do tej pory album był promowany sześcioma singlami. Wydany zostanie przez Universal Music.

“Głębię” możemy zamówić w 3 wersjach. Podstawka zawierać będzie, poza płytą, stickerpack i podpis artysty. Wersja Delux dodatkowo znajdziemy magazyn ze zdjęciami i tekstami. Rozbudowana wersja premium zawiera dodatkową EPkę z akustycznymi wersjami niektórych kawałków, a do magazynu zostaną dodane nuty do tychże aranżacji. Nie powinno to jednak bardzo dziwić, bo Siles jest w końcu absolwentem szkoły muzycznej. W najdroższym pakiecie znajdziemy też koszulkę, a płyta ma być zapakowana w “eleganckie, czarne pudełko”.


Płytę możecie zamawiać TUTAJ!
Sprawdź inne nasze AKTUALNOŚCI!

1 Trackback / Pingback

  1. "Jak ktoś lubi takie rzeczy"... czyli Holak - "Blask" - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.