Podróż kajakiem w górę rzeki – “Wolne Sondy” już w sieci!

Klarenz prezentuje czym są Wolne Sondy!

Majowe przesilenie w polskim rapie zaowocowało wydaniem owocu pt. “Wolne Sondy”. Cały krążek można znaleźć już na serwisach streamingowych a poszczególne klipy znajdziecie już na kanale Kontrargument na YouTube. Czym więc charakteryzuje się tutaj Klarenz i jego album Wolne Sondy?

Co w skrócie można powiedzieć o tym albumie?

Mówiąc krótko – Klarenz ponownie wchodzi na wyższy poziom. Pod względem treści, osobistego rozwoju czy chociażby podkładów, którymi ubogacił Wolne Sondy wszystko zazębia się lepiej niż na poprzednim Life After Poza.

Z ciekawostek należy zaznaczyć udział Sebastiana Fabijańskiego jako jedynego gościa obecnego na tym krążku. Kwestię propsów/hejtu dotyczącą tego rapera zostawimy na boku, bo właściwie w kawałku “Kryształy” pozostawił interesującą zwrotkę.

Czy warto sprawdzić Wolne Sondy?

Oczywiście, że tak. Album bydgoskiego artysty może być miłym oderwaniem od tego co obecnie serwuję słuchaczom polski rap. Chociaż z drugiej strony – nazwanie Klarenza raperem właściwie mogłoby być odebrane przez niego jako ujma. Jest to dosyć niszowy projekt, lecz mimo tego żadna minuta poświęcona na odsłuch nie będzie czasem straconym!

Klarenz Wolne Sondy tracklista followrap.com
Klarenz – Wolne Sondy (tracklista albumu)

Sprawdź również:

followrap buy coffee

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to
🎙️ Sprawdź Followrap Podcast

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.