Ach, Naomi! Bonson z kolejnym singlem z nadchodzącego albumu

bonson dwa sławy naomi

Bonson nieco zaskoczył klimatem drugiego singla promującego nadchodzący w sierpniu album “Diabeł Stróż”. “Naomi” to luźny, letni kawałek z gościnnym udziałem Dwóch Sławów.

“Miała nogi jak Naomi”

Tytułowa Naomi to prawdopodobnie Naomi Campbell, czyli supermodelka, jedna z czołowych postaci w swojej generacji, jeśli chodzi o tę profesję. Najbardziej wyróżniającą się cechą jej urody były długie nogi, do których Bonson porównuje nogi bohaterki singla.

Sam kawałek jest luźną opowieścią o pięknej dziewczynie, łamaczce serc, niszczycielce małżeństw. Bonson i Dwa Sławy porównują ją ze wspomnianą modelką i imię Naomi czynią jej ksywką. Za Campbell również przez lata ciągnęły się opowieści o licznych romansach. Raperzy nawiązują do tego kilka razy, wspominając przykładowo faceta, który mało czasu ma dla żony, ale jednak chętnie poświęciłby go Naomi.

IKONA GOOGLE NEWS OBSERWUJ NAS NA GOOGLE NEWS!

W teledysku produkcji Filop Studio, przez większość czasu w centrum kadru widzimy pośladki przechadzającej się modelki – Dominiki Stosio. Ma ona niejako wizualizować kolejne opisy, które słyszymy od Bonsona oraz Rado i Astka, którzy podzielili się drugą zwrotką. Spokojny podkład do “Naomi” przygotował Czarny HiFi. W refrenie usłyszeć możemy fragmenty takich utworów jak “Humble” Kendricka Lamara czy klasyk Pauli Abdul – “Straight Up”. Za cuty odpowiada Dj Te.

“Diabeł stróż” – co wiemy o albumie?

Premiera płyty przewidziana jest na pierwszą połowę sierpnia. Krążek zawierać ma 13 utworów, a sześć z nich zawiera występy gościnne. Dwa Sławy są więc pierwszymi ujawnionymi gośćmi. Na pozostałe ogłoszenia trzeba jeszcze poczekać, ale pytajniki umieszczone w trackliście, zdradzają liczbę liter w ksywkach, pojawiających się na płycie.

Nieco więcej o albumie pisaliśmy przy okazji premiery pierwszych dwóch singli“Milion” i “ZW”.

Gdzie zamówić album?

Płyta dostępna jest na stronie Def Jam Recordings Poland. Znajdziecie tam dwa warianty preorderowego zestawu. Wersja standardowa, poza płytą, zawiera plakat autorstwa MDOOMa. Bardziej rozbudowana jest natomiast wersja premium. W niej znajdziemy: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Mateusz Trojnar


Tekst był dla ciebie pomocy? Postaw autorowi kawę!

followrap buy coffee

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.