VNM z zaskoczenia! Ruszył preorder “Hope For The Best”.

vnm okładka
VNM Hope For The Best okładka

W środowy wieczór, niespodziewanie, VNM podzielił się z członkami jego grupy facebook’owej “NIE JESTEŚ STĄD” osobistym wywodem na temat obrazu jego aktualnej rzeczywistości oraz… ogłosił, że właśnie ruszył preorder jego najnowszego albumu – “Hope For The Best”.

“Hope For The Best” – Nadzieja na najlepsze

Tak brzmi tytuł płyty w dosłownym tłumaczeniu na język polski. VNM przyzwyczaił nas do nazw albumów po angielsku, ale warto jednak zauważyć, że tym razem słowa zapisane są w pełni poprawnie. Poprzednie tytuły zawierały spolszczone, fonetyczne zapisy wyrazów np. “Czuz Tu Daj Najs“.

Tomek pisze, że nie czuje się ostatnio najlepiej, więc tytuł poniekąd koresponduje z jego sytuacją. Sama płyta ma być obrazem jego życia i świadomości. Ma serwować nam refleksje i pytania, ale z gatunku tych bez odpowiedzi. VNM rozważa tam na temat swojej twórczości, roli social mediów w obecnym świecie, posiadaniu potomstwa. Wszystkie utwory łączy “cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze” – to cytat z opisu płyty, zamieszczonego na stronie.

Co, z czym i kiedy?

VNM zapowiedział premierę płyty na 8 maja 2020 roku. Preorder możemy zamówić na www.denekstbest.com. Zamówienie przedpremierowe zawierać będzie naklejki, magnes oraz booklet ze zdjęciami ilustrującymi poszczególne utwory z płyty. Dodatkowo, dla 8 wylosowanych osób z pośród tych, którzy w ciemno zamówią “Hope For The Best” (bez znajomości tracklisty, singli), zorganizowane zostanie spotkanie z artystą, które połączone będzie z przedpremierowym odsłuchem albumu. Trzeba jednak zaznaczyć, że losowanie dotyczy tylko osób, które znajdują się na wcześniej wspomnianej grupie. Przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie można do niej dołączyć.

Równocześnie z preorderem “Hope For The Best“, rusza też preorder EPki “Tunel” od EmTe, czyli świeżego nabytku wytwórni VNMa – De Nekst Best. Obie płyty możemy zamówić w dwupaku. Będą to pierwsze projekty wydane w tym labelu po swoistym “restarcie”, jaki przeszedł ostatnio. EmTe mogliśmy posłuchać już na kanale wytwórni m. in. w kawałku “2k20 Flow” z początku roku.


Zamów album tutaj!
Sprawdź inne Aktualności!

1 Trackback / Pingback

  1. "Linie III" i album "EXIT2020" - nowości od VNMa! - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.