Akash przedstawia Moje Melancholie – Nowy klip już na YouTube!

Akash stworzył Moje Melancholie – co tutaj spotkamy?

Po wielu miesiącach ciszy Akash zwany wcześniej AK-47 przerwał ją zdecydowanie. W dzisiejszym dniu otrzymaliśmy nowy kawałek – “Mowa Rakshasas”, który zapowiada krążek “Moje Melancholie”. Co można powiedzieć o takim początku?

Moje Melancholie – Mix Autopsji, PDWP oraz Źródła stał się faktem.

Ciężko nie odnieść wrażenia, że “Mowa Rakshasas” jest połączeniem stylów obecnych na poprzednich albumach tego rapera. Już sam początek klipu przywołuje miłe wspomnienia związane z “Pierwszym Dniem w Piekle”, gdyż ciężko nie zauważyć nawiązania do klipów obecnych na tamtym albumie.
Zaczynając od treści kończąc na podkładach mamy tutaj dopieszczenie każdego szczegółu do granic możliwości. Artysta stara się zwrócić uwagę słuchacza w kierunku nietuzinkowych spraw, lecz mimo wszystko – nie namawia nieprzekonanych na siłę.

“Kiedy ludzie odnajdą w sobie spokój, to zaczną nim emanować,
Nie swoistą pogardą do samych siebie
Bo sposobów nie znają, by wyrazić tak wiele jednocześnie nie raniąc”

Między wersami opisującymi obecne trendy w branży znajdziemy kilka smaczów, które umilą odsłuch tego utworu. Mimo pozornej ciężkości pod względem treści każdy fan starego Akacza znajdzie coś dla siebie. Nowy Akash nie zmieni postrzegania świata każdego słuchacza, lecz wydaje się, że jest tego w pełni świadomy.

Premiera albumu Akash – Moje Melancholie zapowiadana jest na 16 grudnia 2022 r.
Płytę można zamówić >>Tutaj<<

Cóż można dodać na koniec? Czekam na kolejne epizody z tego krążka z niecierpliwością.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.