Za szerokim mainstreamem niespodzianka się kryje część 2 [PUBLICYSTYKA]

Grall

Kolejna porcja informacji ze sceny, które mogły Wam umknąć pod nawałem premier z głównego nurtu.

Erking & Soulpete – Mr. Happy

Mr. Happy
Okładka albumu

Ruszył preorder albumu, na który musieliśmy długo czekać. Pierwszy owoc współpracy Erkinga z Petem poznaliśmy w 2015 roku na albumie „Raw”. „Cham i prostak” był jednym z ówczesnych singli. W końcu doczekaliśmy się singla oraz rozpoczęcia sprzedaży owocu współpracy rapera z producentem. Bierzcie, póki jest możliwość zakupu!

Waldemar Kasta – nowy album

Wall-E wraca! Wychowanym na Konfederacji Absolwentów Szkoły Technicznej Artykulacji nie muszę przedstawiać Waldka, reszta na pewno kojarzy tego miłego Pana, który zapowiada walki na KSW.

Rap Biblioteka – wielkie brawa za pomysł oraz wykonanie!

Agencja OUTRAGE z pomocą Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci promuje czytelnictwo w Narodzie. Ras jako prowadzący rozmawia z gośćmi na temat książek ważnych w ich życiu. Póki co otrzymaliśmy dwa wywiady z Łoną oraz Włodim. Znamy kolejnych gości: Sokół, Saful oraz Pezet. Mam nadzieję, że projekt się przyjmie i doczekamy się kolejnych odcinków.

https://www.youtube.com/watch?v=tbrCZgaqefk

MADA – Niespokój

Mada nie zwalnia tempa. Reprezentant WCK po wydaniu EPki “Przedpokój” zapowiadał ją jako maxisingiel to albumu “Niespokój”. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel tego głównego dziecka. W międzyczasie wydał jeszcze świetną EPkę na bitach Temzkiego “Alchemia Słowa”. Każdy z tych projektów to bardzo mocne pozycje. Warto wspierać taki rap!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.