Jak tam Wariacie? Bonsoul z nowym singlem i preorderem albumu Refluks.

Singiel “Wariacie” zapowiada nadchodzący album Bonsoul – Refluks. Co słychać u Damiana i Piotrka?

Bonsoul – Wariacie, czyli po staremu i to słychać

Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór “Wariacie”, który można posłuchać na YouTube oraz Spotify.
Twórczość do której przywykli słuchacze Bonsona i fani talentu Soulpete‘a w kawałku Wariacie pozwoli wrócić do korzeni. Truskul aż dudni. Słychać tutaj charakterystyczny sznyt Bonsona, czuć to po emocjach, które aż wylewają się z wersów. Sposób złożenia wersów również ciężko byłoby podrobić. Podkład Piotrka, oprócz bycia majstersztykiem pozwala Damianowi na wiele. Jeżeli chodzi o przekazanie ładunku emocjonalnego na tym beat’cie Damian wykonał tę pracę bardzo dobrze.

Refluks – czyli co, jak i gdzie?

Album “Refluks” ma się ukazać jesienią 2023 roku. Będzie to krótka, ale treściwa płyta, składająca się z dziesięciu utworów. Album można już zamówić w przedsprzedaży na stronie soraw.pl . Do wyboru są dwie wersje: – CD lub CD plus kaseta. Kliknij poniżej, aby zamówić preorder:

Refluks Wariacie rusza w Polskę – Bonsoul ogłosił trasę koncertową

Poniżej powinna być reklama. Jeśli jest – super, dzięki! Jeśli jej nie widzisz, to albo post został niedawno opublikowany, albo masz aktywną blokadę reklam. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli wyłączysz dla nas Ad Blocka. Dodaj FollowRAP do wyjątków/białej listy. Nienawidzisz reklam? My też, ale będziemy wdzięczni za wsparcie – postaw nam kawę.

Bonsoul nie zamierza ograniczać się tylko do wydania płyty. Zespół planuje również trasę koncertową po Polsce, która rozpocznie się w październiku 2023 roku. Bonsoul odwiedzi takie miasta jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź i Lublin. Bilety na koncerty będą dostępne od 7 sierpnia od godziny 12:00 na stronie biletomat.pl. Zainteresowani powinni się spieszyć, bo może nie starczyć dla wszystkich chętnych.
Chcesz jakiś bilecik, Wariacie? Naciśnij poniższą grafikę:

Bonson Soulpete Bonsoul Refluks Tour Wariacie

followrap buy coffee

Zapomniałbym.. Album “Refluks” otrzymał również patronat FollowRap. FollowRap docenia twórczość duetu i poleca ich płytę wszystkim miłośnikom rapu. Czy warto czekać na kolejne single z tego projektu? To dla świadomych słuchaczy pytanie retoryczne. Bonsoul to gwarancja jakości i oryginalności w polskim hip-hopie.

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

☕ Podobało się? Postaw nam kawę na buycoffee.to.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.