StoproRap z nowym właścicielem podpisze kontrakt z debiutantem na 100 000zł!

stopro rap logo

StoproRap z nowym właścicielem

Zgodnie z informacjami na profilu Remigiusza “Remo” Łupickiego, właściciela dystrybutora oraz wytwórni MyMusic, w jego ręce trafiła nowa firma – dotychczasowa własność Winiego – StoproRap. Wytwórnia ta ostatnio dużo straciła – Sobotę czy Bonsona. Za to strzeliła w dziesiątkę kontraktując Kabe, który od czasu kiedy się pojawił, zdążył się odznaczyć na scenie.

Jeden kontrakt – ale konkretny

Na instagramie StoproRap pojawił się post informujący o udostępnieniu w najbliższym czasie adresu mailowego, na którego osoby chcące wejść na rynek hip-hopowy będą mogły wysyłać swoje demówki. Jak deklaruje wytwórnia – w tym roku podpiszą tylko jeden kontrakt z debiutantem, ale opiewający na kwotę 100 000zł, co “pozwoli wytwórni wydać album solidnie”.

Gdzie w tym wszystkim jest Wini?

Wydawnictwo dotychczas korzystające z dystrybucji wcześniej wspomnianego MyMusic deklaruje, że posiada własną dystrybucję. Zarówno cyfrową, jak i fizyczną. Wszystkie fakty wskazują na to, że StoproRap trafiło w nowe ręce. Ale gdzie w tym wszystkim jest Wini, dotychczasowy CEO wytwórni? Zgodnie z informacjami podanymi przez Winicjusza dla CGM, w następnym tygodniu możemy się spodziewać oficjalnego oświadczenia w kwestii obecnej sytuacji.

Aleksander Dyka

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Remik, sprzedawaj StoproRap - słuchacze i tak wiedzą co wydasz! - FollowRAP
  2. DJ Decks w StoproRap - genialny ruch dla wszystkich. - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.