Za szerokim mainsteamem niespodzianka się kryje część 3 [FELIETON]

Grall

Kolejna część mojego przeglądu najciekawszych wydarzeń z zakamarków naszej rapowej sceny. Premiery płyt, kończące się nakłady oraz ważna reedycja.

3xKlan wracają na półki sklepowe.

SP Records po 23 latach od premiery “Domu pełnego drzwi” postanowił wznowić to kultowe w pewnych kręgach wydawnictwo. Album wychodzi na każdym fizycznym nośniku: 690 winyli (czarne, żółte oraz niebieskie), kasety oraz CD. Winyle rozeszły się w tempie ekspresowym około 3 godzin. Kasety oraz CD wciąż są dostępne.

RTN wraca z nowym albumem instrumentalnym

Producent RTN, którego ostatni album “Funktion” doczekał się u nas recenzji, wraca z nowym dzieckiem. Po pełnym gościnnych zwrotek albumie w klimacie klasyki West Coastu tym razem otrzymamy album instrumentalny.

Emapea z nowym albumem. Na mikrofonie Kid Abstrakt.

Emapea to jeden z moich ulubionych producentów. Producent, który w naszym kraju jest wciąż prawie anonimową postacią. Mimo braku szerokiego zainteresowania non stop robi kolejne projekty, które są na bardzo wysokim poziomie. Jego ostatnie wydawnictwo “Jazzy Vibes” doczekał się edycji winylowej. Zostało kilka ostatnich sztuk, więc polecam zapoznać się z tym projektem oraz zakupić album.

https://emapea.bandcamp.com/album/jazzy-vibes

Mops Dj Pete z nowymi albumami

Mops to człowiek renesansu. Raper, dziennikarz, aktywista na rzecz legalizacji oraz edukator świadomości dotyczącej marihuany. Członek Smagalaz wraca ze swoim trzecim i czwartym solowym dzieckiem. “Wysublimowana klientela” oraz “Aperitif EP” są wciąż do kupienia.

1 Trackback / Pingback

  1. Wykwitne danie, ale nie dla każdego | Mops - "Wysublimowana Klientela" [RECENZJA] - FollowRAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.