#WspieramyTo: Wsiądź do AMG i słuchaj “Akademii Sztuk Pięknych”.

FB IMG

Promocja Akademii Sztuk Pięknych nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie. Wsiadajcie, zapnijcie pasy i dajcie się porwać na przejażdżkę z Avim i Louisem ich AMG.

Trzecim singlem po „Evviva l’arte” oraz „Soprano” jest uliczny banger „AMG”. Uliczny sznyt, świetny teledysk oraz liryczna przewózka na najwyższym poziomie. Myślę, że jest to singiel, który przyniesie chłopakom największy rozgłos przed premierą albumu. Fani duetu otrzymują tu wszystko czego mogli oczekiwać.

Sam utwór to kolejny hymn hustlingu wprost z kraju nad Wisłą. Nocny przejazd przez miasto pełne ulicznych biznesmenów na każdym szczeblu społecznym. Avi oraz Louis w tym środowisku znajdują się idealnie. Lirycznie, jak zawsze otrzymujemy świetne zabawy dwuznacznością oraz wersy powodujące uśmiech dla każdego świadomego odbiorcy.

„Albo jak ty się spóźniasz, odsetki
Nie mają hajsu, przynoszą bransoletki
Ej, eksponatów jak w muzeum, znów podaję brzytwę tonącemu”

Produkcyjnie otrzymaliśmy najmocniejszy z dotychczas udostępnionych utworów. Świetny hipnotyzujący bit. Perkusja niepozwalająca usiedzieć w miejscu. Świetnie wysamplowany wokal oraz scratche podbijające refren. Na koncertach ten utwór będzie robić furorę. Refren to petarda energetyczna.

Teledysk, który jest dziełem Aptly Filmz to cudowne ujęcia nocnej Warszawy. Mamy tu dronową panoramę centrum stolicy. Od razu na myśl przychodzą wybitne zdjęcia, które były cechą charakterystyczną serialu „Ślepnąc od świateł”. Zresztą Saful jest jednym z gości chłopaków na planie teledysku. Kolejne znane twarze zasilające wideo to Pezet oraz Onar. I klip przypomniał mi o ujęciach z utworu „WWA” promujący album „Historie z sąsiedztwa”. Tytułowe AMG gości w obrazku w wielu odmianach.

Jestem pewien, że utwór trafi do odbiorców czekających na nowy album od chłopaków (jeżeli jest ktoś, kto wciąż się zastanawia, czy warto zainteresować się najnowszym wydawnictwem od reprezentantów Moya Label). Porzućcie wszelkie wątpliwości, wsiadajcie w AMG i dajcie się zabrać na przewózkę po nocnej Warszawie. Zanim wysiądziecie, już preorder będzie w Waszym koszyku.

Preorder “Akademii Sztuk Pięknych”
zamówicie tutaj:
https://www.moyalabel.pl

Social Media:
Avi: Facebook, Instagram

Louis Villain: Facebook, Instagram

Moya Label: Facebook, Instagram, YouTube

Zobacz również:
⚠️ Nasz Fanpage na Facebooku

💿 Redakcyjne patronaty Albumów

🎥 Nasz kanał na YouTube

👥 Nasza grupa na Facebooku

📕 Posty z cyklu #KalendariumPolskiegoRapu

📷 Instagram FollowRap

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*