Ziarecki oficjalnie członkiem ekipy indahouse!

ziarecki indahouse impuls strata

Ekipa indahouse rośnie w siłę! Najpierw, w tamtym roku Szymi Szyms dołączył do QueQuality i wydał swój debiutancki album pt. Tokio Hotel. W tym roku koszalińska ekipa wydała świetnie przyjęty przez fanów podziemia krążek indamixtape. Później kolejnym zawodnikiem zakontraktowanym przez wytwórnię Quebonafide został OsaKa (jego debiutancka płyta pt. Nindō będzie mieć premierę 16.04.2021). Teraz to indahouse zdecydowało się na postawienie na nowego gracza w swoich szeregach.

Tak więc koszalińskiego składu, który reprezentują już raperzy: wspomniani Szymi Szyms i OsaKa, a także Dziuny, Rakos, A.Lee i Adrian Forest, producenci: S e e k, Fvckoff, Cheez i Chaos Beatz oraz fotograf i realizator teledysków: Kacper Bartecki dołącza Ziarecki! A to nie koniec niespodzianek! Więcej informacji znajdziecie poniżej!

Ziarecki indahouse impuls strata
Fot. xyz_shots

Kim jest Ziarecki?

Ziarecki to raper ze Słupska, który nagrywa rap od przynajmniej ośmiu lat. Masę jego kawałków możecie znaleźć na kanale StudioSzafaCompany, z którym przez wiele lat był bardzo mocno związany. Nie jest to artysta całkowicie nieznany publiczności rapowej. Jego najpopularniejszy numer pt. Przy tobie ma prawie 4 miliony wyświetleń na YouTube (dokładnie 3,8 mln). A to jest numer z 2013 roku! Jak na rapera z podziemia, który nagrywał w czasach, kiedy jeszcze granica między undergroundem a mainstreamem była bardzo mocno zarysowana, jest to rewelacyjny wynik! A dodatkowo jeszcze, kilka jego innych numerów z tamtego okresu (2012-2013) oscyluje między 1,5 a 2,5 milionami wyświetleń (jak np. kawałek pt. Gdzie jesteś, który ma dokładnie 2,49 mln wyświetleń na Youtube). Warto również wspomnieć, że Ziarecki wystąpił także gościnnie na kanale ówczesnego SB Maffija Label’u (teraz SBM Label). Myślę, że to nie był przypadek.

Ziarecki i jego związki z ekipą indahouse

Ziarecki skrzyżował z indahouse swoją drogę pierwszy raz w 2015 roku. Pojawiał się gościnnie na kanale koszalińskiej ekipy w kawałkach m.in. Szymiego Szymsa (utwór Bliżej) czy Wacara (numer Siema, siema) oraz na wspólnym tracku obydwóch tych raperów (Wilczy apetyt).

Jednak dopiero od 2020 roku zaczęły się poważniejsze ruchy w kontekście kolaboracji Ziareckiego ze składem indahouse. Wtedy też na kanale koszalińskiej ekipy pojawił się oficjalnie pierwszy numer nowego członka indahouse pt. Oczy. Pomorska grupa postanowiła całkowicie zaufać Ziareckiemu. Efektem tego był jego pełnoprawny udział w tworzeniu indamixtape’u. Zaprezentował się na nim bardzo dobrze. Zwłaszcza zapamiętałem go szczególnie z utworu Pijawki, gdzie popisał się dużym luzem zarówno w kontekście flow, jak i rzucanych przez siebie wersów. Ogólnie uważam, że właśnie tym aspektem wyróżnił na tym projekcie.

Teraz, dzięki wykorzystaniu swojej szansy, został oficjalnie członkiem ekipy Indahouse. Co najważniejsze – jest on pierwszym artystą, którego łączy z koszalińską grupą kontrakt wydawniczy. Jak widać, pomorski skład nie próżnuje i dąży do profesjonalizacji swoich działań. Jestem pod wielkim wrażeniem!

Ziarecki strata
Fot. xyz_shots

Ziarecki wydaje płytę w indahouse!

Tak, teraz przechodzimy do kolejnych informacji w związku z zakontraktowaniem Ziareckiego przez grupę indahouse! Razem z tytułowym newsem otrzymaliśmy w pakiecie wieść, że jego płyta nadchodzi wielkimi krokami. Będzie ona nosić nazwę „Impuls” i będzie się składać z 10 numerów. Według opisu albumu otrzymamy od Ziareckiego sinusoidę emocjonalną, wahającą się pomiędzy agresją i wściekłością a miłością i smutkiem. Dodając do tego jego luźne flow, wyjdzie, według mnie, z tych połączeń różnych emocji krążek szczery i naturalny.

Ziarecki Impuls okładka

Impulsy, jakie wywołuje strata

Jednocześnie na kanale indahouse pojawił się pierwszy singiel z nadchodzącego krążka Ziareckiego pt. Strata. Numer wyprodukował Last Rose, związany z Ziareckim już od czasów nagrywania na kanale StudioSzafaCompany. Gościnnie na tracku udzielił się ADM.

Ziarecki dzieli swój numer na dwie części, w których to omawia dwie różne straty. W pierwszej zwrotce przyznaje się do swoich błędów w relacji z kobietą, które mogły zakończyć się stratą. Z kolei w drugiej mówi o stracie swoich znajomych z ulicy (w refrenie z kolei podejmuje temat ojca). Impulsy, jakie nawiedziły Ziareckiego w wyniku tychże przeżyć to przed wszystkich chęć zmiany siebie, a także ciągłego samodoskonalenia się, aby móc walczyć dla siebie i innych. ADM świetnie uzupełnił numer, podejmując kwestię straty w kontekście czasu, jaki mu uciekł przez używki czy stany depresji. Dodał do luzu Ziareckiego agresję i emocje.


Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Kliknij dzwoneczek po lewej stronie!

Inne artykuły o członkach ekipy indahouse:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.